Konsultacje projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie inicjatywy lokalnej.

 

Burmistrz Gminy Żukowo na podstawie Uchwały Nr XLVIII/816/2010 Rady Miejskiej w Żukowie z dnia 24 września 2010 r. w sprawie określenia sposobów konsultacji z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust.3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, ogłasza konsultacje projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie określenia trybu i szczegółowych kryteriów oceny wniosków o realizację zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej.

Konsultacje będą przeprowadzone w terminie od 19.05.2014r. do 06.06.2014r.

Konsultacje będą prowadzone w formie wyrażenia pisemnej lub elektronicznej opinii w zakresie konsultowanego projektu, spotkania z przedstawicielami organizacji pozarządowych oraz podmiotów, publikację projektu w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na stronie Gminy Żukowo www.zukowo.pl.

Opinie, uwagi i sugestie dotyczące projektu Uchwały, która będzie przedmiotem konsultacji można składać w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Gminy w Żukowie (pok. Nr 3 ) 83-330 Żukowo ul. Gdańska 52 w poniedziałek od 7.30-16.00, od wtorku do czwartku od 7.30 do 15.30, w piątek od 7.30-15.00 lub przesyłać drogą elektroniczną na adres i.malycha@zukowo.pl. W dniach 19.05.2014r o godz. 17:00 oraz 31.05.2014r. o godz. 14:00 w Urzędzie Gminy w Żukowie odbędą się spotkania z przedstawicielami organizacji pozarządowych i podmiotów działających w sferze działalności pożytku publicznego.

Osobą odpowiedzialną za konsultacje jest doradca ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi, wolontariatu i inicjatyw lokalnych Izabela Małycha – pok. 26 w Referacie Urbanistyki i Nieruchomości w Urzędzie Gminy w Żukowie.

 

Projekt uchwały do pobrania

 

więcej na ten temat pisaliśmy w artykule:

 

Spotkanie w gminie Żukowo dotyczące „Inicjatywy Lokalnej”.

 

Panorama TVP Gdańsk – materiał z Chwaszczyna i Żukowa dot. „inicjatywy lokalnej”

 

Zaproszenie na spotkanie w sprawie inicjatywy lokalnej.

 

Relacja ze spotkania przy ognisku mieszkańców Chwaszczyna oraz o inicjatywie lokalnej.

 

 

 

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.