Zaproszenie na spotkanie w sprawie inicjatywy lokalnej.

 

Członek rady sołeckiej Chwaszczyna Jolanta Wiercińska 29 czerwca 2013 roku odbyła spotkanie z burmistrzem gminy Żukowo. Przekazała na nim informacje na temat inicjatywy lokalnej oraz braku uchwały określającej tryb i szczegółowych kryteriów oceny wniosków na realizację zadania publicznego w ramach tej inicjatywy.

 

Efektem tego spotkania jest zaproszenie przedstawicieli organizacji pożytku publicznego na spotkanie, którego celem będzie przedyskutowanie projektu inicjatywy lokalnej w ramach kolejnej edycji plebiscytu „Masz Głos, Masz wybór”.

 

Spotkanie planowane jest na dzień 29 lipca o godzinie 8:30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Żukowo.

 

Inicjatywa lokalna to forma współpracy jednostek samorządu terytorialnego z ich mieszkańcami, w celu wspólnego realizowania zadania publicznego na rzecz społeczności lokalnej.

Poniżej przedstawiamy link do przykładowych uchwał oraz materiały dot. celu i sposobu podjęcia uchwały:

http://www.maszglos.pl/strefa-wiedzy/materialy-ze-szkolen-3

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.