Kontakt

Portal Regionalny Chwaszczyno.pl zaistniał w sieci 01.09.2010 roku. Tworzony przez mieszkańców i z myślą o mieszkańcach Chwaszczyna i okolic. 

Jeśli uczestniczyłeś w ciekawym zdarzeniu lub wydarzeniu w Chwaszczynie lub jeśli zauważyłeś że dzieje się coś ciekawego, o czym warto opublikować informację w portalu napisz do nas. Jeśli posiadasz zdjęcia, filmy którymi chciałbyś się podzielić, prześlij je na nasz e-mail lub skorzystaj z poniższego formularza.

 

Zachęcamy wszystkich mieszkańców naszej miejscowości, do przesyłania wszelkich materiałów i informacji mogących pomóc w rozwoju naszej strony.

Napisz do nas:
Redakcja portalu Chwaszczyno.pl
Michał Witt – mieszkaniec Chwaszczyna
 
Twórca i wydawca portalu.
Administruje stroną.
Karol Krefta – mieszkaniec Chwaszczyna
 
Jest amatorem-muzykiem i organistą w parafii w Chwaszczynie. Od 2009 roku prowadzi regionalny chór mieszany „Strzelenka” w Tuchomiu. Jest członkiem i działaczem Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego w Chwaszczynie. Interesują go sprawy lokalne, społeczne, parafialne i język kaszubski.

Wojciech Albecki – mieszkaniec Chwaszczyna

Przez ponad rok pracował w dwutygodniku Żukowo info na stanowisku redaktora, obecnie redaktor Chwaszczyno.pl.

e-mail: wojtek@chwaszczyno.pl

Gazeta „Chwaszczyno.pl” zarejestrowania jest w rejestrze dzienników i czasopism Sądu Okręgowego w Gdańsku pod pozycją nr 1929, natomiast Portal Regionalny Chwaszczyno.pl ma odpowiednio numer 1930.


Zareklamuj się na portalu regionalnym Chwaszczyna.

Pomożemy wypromować Twoją firmę! Dzięki naszej kreatywności, dokładności oraz skuteczności reklamy na chwaszczyno.pl docieramy bezpośrednio do klientów Twojej firmy.

Obsługa reklamowa www.tassel.pl –  kontakt: kontakt@chwaszczyno.pl

tel. +48 578 581 555


 

Chcesz do nas dołaczyć?

napisz: kontakt@chwaszczyno.pl

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy poprzez przysyłanie dla Was istotnych informacji.