Wypadek Tuchom ulica Gdyńska


{module do-reklamy-intertekst|none}

W dniu 5 maja br. nasi druhowie z OSP Chwaszczyno zostali zadysponowani do wypadku, który wydarzył się na ulicy Gdyńskiej w Tuchomiu. Krajowa dwudziestka była zablokowana przez ponad godzinę w obu kierunkach. 


Po przybyciu na miejsce zostało zabezpieczone miejsca zdarzenia. Strażacy z OSP Chwaszczyno zajęli się również udzielaniem pomocy medycznej poszkodowanym. Jedna z osób była zakleszczona i trzeba było ją uwolnić za pomocą sprzętu hydraulicznego.


Wypadku uczestniczyły dwa samochody, w których podróżowało sześć osób. Wyniku zdarzenia trzy zostały poszkodowane. Osoba w najcięższym stanie została przetransportowana śmigłowcem do szpitala, a pozostali karetkami pogotowia.


Przyczyną wypadku było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przez wyjeżdżającą osobę z drogi podporządkowanej.


W akcji udział wzięli: OSP Chwaszczyno, OSP Miszewo, PSP Kartuzy, Śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego, dwie karetki pogotowia

 

źródło: OSPChwaszczyno.pl

 

wypadek-gdynska-tuchom2

 

wypadek-gdynska-tuchom3

 

wypadek-gdynska-tuchom4

 

wypadek-gdynska-tuchom5

 

{module dol-artykulu|none}

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.