Wygrała przetarg dzięki matce

 

 

W tvn24 w programie „Prosto z Polski” ukazał się materiał na temat afery w Urzędzie Gminy Żukowo, której finał skończył się w sądzie. W materiale wypowiada się m.in Burmistrz Jerzy Żurawicz oraz nasz mieszkaniec Mirosław Nowak.

Poniżej do obejrzenia kopia materiału wideo „Prosto z Polski”.

 

 

 

 

 

Sześć tysięcy złotych grzywny i zakaz pełnienia funkcji kierowniczych w samorządach przez dwa lata – taki wyrok usłyszała kierowniczka referatu budowalnego w Żukowie, która zleciła swojej córce wykonanie studium zagospodarowania przestrzennego gminy.

Link do materiału wideo ze strony tvn24.pl – WIDEO


Kopia materiału (gdyby zniknęło z portalu tvn24.pl) na naszym kanale youtube:

   

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.