Ukazał się kolejny numer gazety chwaszczyńskiej.

 

Ukazał się kolejny numer bezpłatnej gazety stworzonej z myślą o mieszkańcach Chwaszczyna i okolic.

W najnowszym numerze można przeczytać m.in. wywiad z jedynym radnym z Chwaszczyna – Radnym Powiatowym Piotrem Fikusem. Piszemy również o tym jak zostały podzielone środki na inwestycje w latach 2011-2014, z podziałem na Żukowo, Chwaszczyno, Banino i Tuchom. Można dowiedzieć się ile gmina zarabia na śmieciach. Prezentujemy podział środków z funduszu sołeckiego w Dobrzewinie-Karczemkach, o niekończącej się opowieści o chodniku z Chwaszczyna do Tuchomia. Jest również sport i porcja humoru w stałej rubryce „z przymrużeniem oka”. Dla dbających o zdrowy styl życia proponujemy artykuł Joanny Dziewiatowskiej – dietetyka medycznego z Tuchomia – „Czym zastąpić tuczące przekąski?”

 

Zdajemy sobie sprawę, że w naszej miejscowości nie wszyscy mają dostęp do sieci Internet. Nasze pismo ma tę lukę informacyjną uzupełniać. Staramy się publikować to, co według nas jest ważne. Gazeta jest oparta o artykuły publikowane na portalu Chwaszczyno.pl.  Chcemy docierać do jak największej liczby mieszkańców, w związku z tym gazeta jest bezpłatna. Koszty druku i utrzymania pokrywamy z reklam. Osoby zainteresowane zamieszczeniem reklamy prosimy o kontakt (reklama@chwaszczyno.pl

Gazeta ukazała się w nakładzie 2000 egzemplarzy. Znaleźć ją można w większości sklepów w Chwaszczynie, głównych sklepach spożywczych Tuchomia, Tuchomka, Karczemek, Miszewa, Banina oraz sklepiku spożywczym na Nowym Świecie.

 

Michał Witt

 

wersja gazety w pdf do pobrania (7,7 MB)

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.