SANIPOR od stycznia będzie wywozić śmieci

 

Nasza redakcja jako pierwsza publikuje wyniki przetargu dotyczącego wywozu śmieci od 1 stycznia z północnej części gminy. W postępowaniu przetargowym złożone zostały 3 oferty, a jedynym kryterium wyboru była najniższa cena. Do przetargu nie stanęła firma Metalpol.

 

Sektor północny obejmujący 9 sołectw: Chwaszczyno, Nowy Świat, Tuchom, Miszewo, Banino, Rębiechowo, Leźno, Małkowo i Pępowo od 1 stycznia do końca 2015 roku obsługiwać będzie Przedsiębiorstwo Robót Sanitarno – Porządkowych SANIPOR z Gdyni.

 

Przetarg dotyczący odbioru śmieci został podzielony na 3 części: sektor północny i sektor południowy oraz odbiór śmieci z budynków użyteczności publicznej oraz Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów w Żukowie. Pierwsza i ostatnia część przetargu została rozstrzygnięta. Natomiast wciąż nie wiadomo kto będzie odbierał śmieci z południowej części gminy. Jest to o tyle ważne, gdyż może to zaważyć na wysokości podatku śmieciowego, czyli opłaty jaką wnoszą na konta UG Żukowo mieszkańcy za gospodarowanie odpadami.

 

L.p.

Wykonawca

Kryterium – najniższa cena

Uzyskana punktacja

1.

Przedsiębiorstwo Robót Sanitarno- Porządkowych SANIPOR ul. Sportowa 8 81-300 Gdynia

1.939.638,96 zł

100

2.

ELWOZ Sp. z o.o. Szklana 44 83-334 Miechucino

2.442.199,41 zł

84,09

3.

Zakład Oczyszczania Miasta Zbigniew Strach Korzonek 98 42-274 Konopiska

2.466.250,94 zł

82,85

 

Wojciech Albecki

 

{module Autor-Wojciech-Albecki|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.