Relacja z festynu z okazji dnia dziecka – Chwaszczyno 3 czerwca 2013r.

 

 

 

{module do-reklamy-intertekst|none}

W dniu 3 czerwca zorganizowany został dzień dziecka przy ZSPiPG w Chwaszczynie. Festyn odbywał się już od godzin przedpołudniowych dla dzieci szkolnych, a o 16 nastąpiło jego oficjalne otwarcie. Liczne atrakcje przyciągnęły mnóstwo dzieci wraz z rodzicami.

 

 

 

Dzieci i młodzież szkolna przygotowała i przedstawiła bogaty program artystyczny. Dla dzieci udostępnione były nieodpłatnie zjeżdżalnie, miejsca do zabaw. Każde z dzieci otrzymało jeden bilet na dmuchane piłki, w których mogły się bawić na wodzie.

 

Niestety najprawdopodobniej ładna pogoda nie przyciągnęła chętnych do gry w szachy, na którą nikt się nie zgłosił.

 

Rozstrzygnięty został również konkurs z okazji 10-lecia klubu KS Chwaszczyno. Dzieci otrzymały nagrody w postaci proporczyków KS Chwaszczyno oraz firmowych piłek z podpisami znanych piłkarzy.

 

Około godziny 18.00 został rozegrany towarzyski mecz Samorządowcy kontra Policja, o którym można przeczytać w osobnej relacji.

 

Z roku na rok rodzinny dzień dziecka organizowany przy Zespole Szkół ma coraz większą popularność, a coraz większe rzesze przybywających nań dzieci mogą świadczyć o tym, że tego typu akcja jest potrzebna.

 

Wojciech Albecki

 

fot. Michał Witt i Wojciech Albecki:

{gallery}2013/2013-06/dzien-dziecka{/gallery}

{gallery}2013/2013-06/dzien-dziecka2{/gallery}

 

{module Autor-Wojciech-Albecki|none}{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.