Rafał Regliński prezesem GKS „ŻUKOWO”

{module do-reklamy-intertekst|none}

 

 

 

 

 

 

 

 

Rafał Regliński został prezesem Gminnego Klubu Sportowego „ŻUKOWO”

 

 

 

 

 

12 kwietnia br. w hali sportowej w Żukowie odbyło się  Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze Gminnego Klubu Sportowego. Głównym punktem Zebrania był wybór prezesa w miejsce, ustępującego z upływem kadencji, Romana Jażdżewskiego. Na to stanowisko zgłoszono dwie kandydatury, Kazimierza Kassin oraz Rafała Reglińskiego.

W wyniku tajnego głosowania nowym prezesem został Rafał Regliński.

Nowy prezes jest twórcą zapoczątkowanego w 2004 roku projektu p.n. Akademia Piłkarska. W początkowej fazie przez trzy lata w ramach promocji projektu przeprowadzono około 30 turniejów piłkarskich dla dzieci i młodzieży. Następnie w roku 2005 powstała Gminna Szkółka Piłkarska Barsa, która w roku 2009 weszła w struktury GKS – u. Obecnie Akademię reprezentuje aż osiem drużyn w wojewódzkich rozgrywkach piłkarskich. Wychowankiem Akademii jest m.in.: Bartłomiej Merchel – reprezentant Polski. Regliński ceniony  jest również za organizację wielu imprez sportowo – rekreacyjnych.

GKS Żukowo powstał 21 kwietnia 2008r.

Działacze od samego początku postawili sobie ambitne plany bowiem GKS docelowo chce być najlepszym Klubem Sportowym w powiecie o możliwie największym zaufaniu społecznym poprzez stworzenie najlepszej standardowej oferty, doskonałe wykorzystanie potencjału oraz profesjonalną organizację, poprzez budowanie kultury organizacyjnej opartej na zaufaniu członków, mieszkańców gminy, sponsorów oraz władz gminnych i powiatowych

GKS to największe stowarzyszenie na terenie gminy Żukowo oraz jedno z większych w powiecie.

W klubie trenuje około 300 zawodniczek i zawodników skupionych w sześciu  sekcjach: Judo, Lekkoatletyka , Piłka nożna, Piłka ręczna, Tenis Stołowy oraz Akademia Piłkarska.{module do-reklamy-intertekst-2|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.