Podstawowe dane dotyczące nowo – budowanego kościoła:


LOKALIZACJA:

Teren inwestycji znajduje się w miejscowości Chwaszczyno Dojazd do projektowanej inwestycji od strony południowo – zachodniej drogą

Przedmiotowy teren położony jest w rejonie ul. Mickiewicza na terenie zabudowy usług kultury, zabudowy mieszkaniowej oraz usługowej, w sąsiedztwie istniejącego Kościoła oraz z cmentarzem i plebani.


OPIS OBIEKTU:


Projektowany obiekt to jednoprzestrzenny – jednokondygnacyjny budynek z częścią chóru w formie antresoli(podobnie jak w starym kościele). Wydzieloną część stanowi wieża Kościoła zlokalizowana w osi głównego wejścia. Budynek częściowo podpiwniczony – pod wieżą i kruchtą.


Dane liczbowe:


powierzchnia zabudowy: 952,6 m2

Powierzchnia użytkowa:

– piwnica: 89,60 m2

– parter: 802,60 m2

– poziom chóru: 154,4 m2

Razem: 1046,6 m2


Wymiary:


Długość budynku od str. południowo – zach. – frontu: 32,54 m

-Szerokość budynku od str. północno – zach. – boczna: 42,39 m

-Wysokość budynku: 19,18 m

– Wysokość wieży: 33,10 m

– kubatura budynku: 11 989 m3


{gallery}kosciol/2012-04/wyglad{/gallery}


Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.