Uroczystości Święta Niepodległości w Gminie Żukowo

Autor: nadesłane

Burmistrz Gminy Żukowo zaprasza na gminne obchody uroczystości Święta Niepodległości. Obchody rozpoczną się Mszą Świętą o godz. 10:00 w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Żukowie. Później nastąpi przemarsz pod pomnik Matki Boskiej Królowej Polski i złożenie kwiatów przez delegacje. Po zakończeniu oficjalnych obchodów słodki poczęstunek.
O godz. 17.00 w Centrum Kultury Spichlerz w Żukowie koncert zespołu Klenczon Projekt. Obowiązuje rezerwacja bezpłatnych wejściówek – 58 680 08 48. Jednocześnie przypominamy o obostrzeniach sanitarnych związanych z SARS-COVID-19.

Proboszcz Parafii pw. Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Chwaszczynie zaprasza na Msze Święte w święto Rocznicy Odzyskania Niepodległości, które będą odprawiane o godz. 7.00, 9.00 – Msza Święta w intencji Ojczyzny (duży kościół) i o godz. 18.00.
Po mszy o godz. 9.00 zapraszamy na wspólną modlitwę pod obelisk gdzie nastąpi złożenie kwiatów przez delegacje.

Źródło: Rada Sołecka Chwaszczyno

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.