Napad na stację benzynową w Chwaszczynie

{module do-reklamy-intertekst|none}Jak podaje portal kartuzy.info  w niedzielę 27 listopada 2011 r. w godzinach wieczornych nieznany sprawca lub sprawcy dokonali napadu na stację paliw w Chwaszczynie. Ilu było napastników, co ukradli i w jakich okolicznościach, nie wiadomo. – Z uwagi na dobro śledztwa żadnych informacji związanych z tą sprawą na razie nie możemy podać – mówi Anna Wałendzis z kartuskiej policji.

 

Do napadu doszło w niedzielę w godzinach wieczornych, już po awarii prądu, która nastąpiła w wielu miejscach powiatu kartuskiego.

 

I to na chwilę obecną niestety wszystko, co wiadomo w tej sprawie. Prowadząca śledztwo kartuska policja potwierdza jedynie, że zdarzenie takie miało miejsce, ale przynajmniej na razie nic więcej powiedzieć nie może. Trwają bowiem czynności mające na celu zidentyfikowanie, namierzenie i ujęcie sprawcy bądź sprawców.

 

Jak wyglądał sam na napad i co padło jego łupem pozostaje ścisłą tajemnicą. Wszelkich komentarzy odmawiają także pracownicy stacji.

 

 {module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.