Można składać uwagi do zmiany w studium uwarunkowań zagospodarowania przestrzennego

{module do-reklamy-intertekst|none}Kilka dni temu ukazało się ogłoszenie Burmistrza Gminy Żukowo o przystąpieniu do sporządzania zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Żukowo.

 

 

Jest to efekt unieważnienia zamówienia na wykonanie poprzedniego studium, które związane było z aferą w żukowskim magistracie z udziałem byłej szefowej referatu budownictwa.

 

Zmianą studium objęty jest obszar całej gminy, w związku z tym zainteresowani mogą składać wnioski w tej sprawie do dnia 27.01.2012 r.

 

Wnioski należy składać do Burmistrza Gminy Żukowo na adres Urzędu Gminy Żukowo, ul. Gdańska 52, 83-330 Żukowo, w formie pisemnej, ustnie do protokołu w siedzibie urzędu lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej na adres e-mail urbanistyka@zukowo.pl, bez konieczności opatrywania ich bezpiecznym podpisem, o którym mowa w ustawie z dnia 18 września 2001 r. o podpisie elektronicznym.

Wniosek powinien zawierać nazwisko, imię, nazwę i adres wnioskodawcy, przedmiot wniosku oraz oznaczenie nieruchomości, której dotyczy.

 

Wykonawcą opracowania studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Żukowo zajmie się wyłonione w przetargu Biuro Urbanistyczne arch. Marii Czerniak z Sopotu.

 {module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.