Kto jest najpopularniejszym radnym w powiecie kartuskim?

{module do-reklamy-intertekst|none}

 

Wskaż najpopularniejszego radnego w powiecie kartuskim. W wielkim finale zabawy portalu kartuzy.naszemiasto.pl Internauci mogą głosować na finalistów poszczególnych plebiscytów na radnych. Ze zwycięzcą redakcja „Dziennika Bałtyckiego” przeprowadzi wywiad na łamach Tygodnika Kartuzy i serwisu naszemiasto.pl. Głosowanie trwa do 20 lipca – w ciągu dnia można oddać maksymalnie pięć głosów z jednego numeru IP. 

 

 

 

 

 

W plebiscycie udział bierze dziewięciu finalistów w tym również mieszkaniec naszej miejscowości Radny Powiatowy Pan Piotr Fikus. Trzymamy kciuki za Chwaszczynianina i zachęcamy do oddania na niego głosu. (link)

 

Więcej na temat plebiscytu na stronie kartuzy.naszemiasto.pl

 

Link do oddania głosu na Radnego Powiatu Kartuzy Piotra Fikusa z Chwaszczyna

 

 

 

{module do-reklamy-intertekst-2|none}{module reklama-artykul-n|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.