Komunikat dotyczący lokalizacji występowania dzików w Chwaszczynie

 

W związku z pojawiającymi się dzikami w bliskim sąsiedztwie zabudowań został skierowany wniosek do Wiceburmistrza Gminy Żukowo o podjęcie pilnych działań w celu odłowienia tych zwierząt.

 

W dniu 17.07.2015r. otrzymałam informację o konieczności dostarczenia mapy lokalizacji występowania dzików w Chwaszczynie. Zgodnie z posiadaną wiedzą mapa została przygotowane i dostarczona do pana Tomasza Szymkowiaka – Wiceburmistrza gminy Żukowo.

 

Jeśli w ocenie mieszkańców są jeszcze miejsca w których regularnie pojawiają się dziki w bezpośrednim sąsiedztwie domów mieszkalnych proszę o informację zwrotną: e-mail: soltys@rada.chwaszczyno.pl lub telefonicznie 500 079 748.

Jolanta Wiercińska
Sołtys sołectwa Chwaszczyno

 

dziki w chwaszczynie

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.