Festyn z Okazji Dnia Dziecka w Chwaszczynie.

{module do-reklamy-intertekst|none}

 

 

 

 

 

W dniu 20.04.2011 z inicjatywy Przewodniczącej Stowarzyszenia „SAMORZĄDNOŚĆ” Pani Marzeny Poprawskiej doszło do spotkania w sprawie organizacji Festynu z Okazji Dnia Dziecka.

 

 

W spotkaniu wzięli udział organizatorzy: Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Beata Lademann, Przewodnicząca Stowarzyszenia „SAMORZĄDNOŚĆ” Pani Marzena Poprawska, Sołtys Naszej Miejscowości Pan Gerard Barsowski, Dyrektor Szkoły Pan Robert Zochniak i Radny Powiatowy Piotr Fikus.

 

 

Festyn odbędzie się w dniu 03.06.2011 roku w godz. od 12.00 do 20.00 i jak co roku zaplanowaliśmy wiele bezpłatnych atrakcji, konkursów i nagród dla dzieci, młodzieży i dorosłych.{module do-reklamy-intertekst-2|none}

 

 

{module reklama-artykul-n|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.