{module do-reklamy-intertekst|none}Na skrzynkę kontaktową otrzymaliśmy zaproszenie dla wszystkich zainteresowanych stworzeniem delegacji do GDDKiA:

Powyżej link z mapą OMT czy raczej Via Hanzeatica. Ale jakoś obwodnicy Żukowa tam nie widzę i tego się spodziewajmy przy tak biernej postawie naszych Włodarzy.

Chcę pojechać do GDDKiA w Gdańsku (27,01,2012) w piątek lub następny wtorek by wyjaśnić wątpliwości – zapraszam do stworzenia delegacji.

1. Zobaczyć analizę w STEŚ na której podstawie projektant dokonał rekomendacji (projektant w artykule nie chce wypowiadać się na temat wyburzeń, dlaczego, przecież to powinno być min. przedmiotem analizy i jedną z podstaw dla rekomendacji. Z mojej wiedzy wyboru miał dokonać nie projektant a Komitet opiniujący w Warszawie.

2. W Chwaszczynie odcięcie dk 20. Możliwość przejazdu do Gdyni i wjazdu na węzeł OMT. Z mojej analizy ortomap na stronie metropolitalna.pl brak takich możliwości. Szymkowiak w UG Żukowo nie potrafił mi go wskazać i odwoływał się do zdrowego rozsądku projektantów, trochę naiwna postawa jak na urzędnika (zważywszy na pkt. 4).

3. W Miszewie rozwiązanie węzła. Z ortomap wynika że to prawdopodobnie pod OMT znajdować będzie się turborondo, lub skrzyżowanie ze światłami z 2 zjazdami i 2 wjazdami na OMT, ul. Lotniczą od Banina i Miszewa i ul, Gdańską z Pępowa. Korek gigant gwarantowany.

4. Odcięcie ul, Gdańskiej z Pępowa na Przodkowo i poprowadzenie 4km objazdem przez węzeł OMT w Miszewie. Paranoja !!!!

5. Sposób włączania się z dk 20 w Glinczu na pseudo-obwodnicę Żukowa.
Prawdopodobnie postawione zostaną światła na dk 20. Super obwodnicowe rozwiązanie !!!

6. Sprawę budowy ekranów akustycznych na trasie OMT

Pozdrawiam Ludwik Breza

 

Legenda do mapy na górze strony:

legenda-do-Mapa-Stanu-Budowy-Drog-pomorskie{module dol-artykulu|none}

Odcięcie ul, Gdańskiej z Pępowa na Przodkowo 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.