Czy powstanie Państwowa Straż Pożarna w Żukowie?

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email
Share on whatsapp
Share on print

 

Na ostatniej Sesji Rady Powiatu Kartuskiego Radny Powiatowy Piotr Fikus zgłosił wniosek do Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Kartuzach  Edmunda Kwidzyńskiego o podjęcie działań zmierzających do utworzenia jednostki Państwowej Straży Pożarnej w Żukowie.

 

Dynamiczny rozwój Gminy Żukowo przy zaplanowanej budowie Trasy Lęborskiej i Obwodnicy Metropolitalnej w latach 2018-2020, spowoduje zwiększenie ruchu drogowego, co zdaniem radnego Piotra Fikusa wymusi konieczność utworzenia jednostki Państwowej Straży Pożarnej w Żukowie. Obecnie w Żukowie buduje się nową strażnicę, w której zapewne będą możliwości lokalowe utworzenia takiej jednostki.

 

Temat ma powrócić pod koniec bieżącego roku po wybudowaniu strażnicy w Żukowie.

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.