Zwycięstwo reprezentacji „Kaszuby Biegają” w Warszawie !!!


 

Drużyna „Kaszuby Biegają” świetnie zaprezentowała cykl biegów „Kaszuby Biegają” i PomorskiSport.eu podczas Orlen Warsaw Marathon- bieg na 10km ! Zwycięstwo w klasyfikacji drużynowej zapewniły bardzo dobre wyniki całej ekipy ( z Markiem Kowalskim na czele – 11 miejsce indywidualnie !). Na starcie stanęło około 10 tys. biegaczy z Polski oraz świata, w tym bardzo mocni reprezentanci Afryki i Ukrainy. Pomimo, że oficjalne wyniki klasyfikacji drużynowej zostały podane po kilku dniach, a tym samym nie było oficjalnej dekoracji radość biegaczy była wielka. Nagroda za zwycięstwo wynosiła 6 tys. złotych. Łącznie sklasyfikowano 146 drużyn, a kolejność ustalano na podstawie sumy czterech najlepszych czasów z poszczególnych ekip.

 

Nasi reprezentanci dzielnie odparli ataki, o dziwo bardzo mocnych tego dnia, biegaczy z Ukrainy.

 

-Tym razem nie byliśmy gościnni i jako drużyna nie zamierzamy poprzestać tylko na tym zwycięstwie. Myślę, że jeszcze nie jeden raz wypromujemy Nasze piękne Kaszuby- powiedział kapitan drużyny Łukasz Kujawski.

 

Henryk Miotk – dyrektor cyklu Kaszuby Biegają, w imieniu wszystkich miłośników biegania na Kaszubach pogratulował zwycięzcą wspaniałego sukcesu.

 

Kaszubskie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej w Żukowie, organizator wyjazdu do Warszawy planuje kolejne przedsięwzięcia związane z promocją biegania oraz zdrowego stylu życia.

 

Podczas Biegu na Wieżycę 18 maja każdy z uczestników będzie mógł osobiście złożyć gratulację naszym Mistrzom oraz wziąć udział w wspólnej rozgrzewce w szczególności rozciąganiu, które odbędzie się o 12.10. Serdecznie Zapraszamy

 

Czasy indywidualne reprezentacji KB:

 

Marek Kowalski – 29.55, Adam Nowicki – 30.06, Damian Kabat – 30.25, Dawid Klaybor – 30.28, Łukasz Kujawski – 30.32,Tomasz Grycko – 31.20

 

k2

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.