Zostań „a host family”- rodziną goszczącą zagranicznych studentów!

Projekt „World Talks” w chwaszczyńskiej szkole!

W dniach 6-19 czerwca 2016 trzech studentów – wolontariuszy z zagranicy poprowadzi cykl warsztatów w języku angielskim wśród młodzieży z Zespołu Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie. Celem akcji jest rozwijanie umiejętności językowych, poznawanie obcych kultur i omawianie problemów społecznych współczesnego świata.

Ważnym elementem projektu jest umożliwienie studentom – wolontariuszom poznanie lokalnego środowiska. Organizatorzy projektu poszukują więc chętnych rodzin, które przyjęłyby i ugościły przez tydzień po jednym z wolontariuszy.

 

Gorąco zachęcamy do włączenia się w ten niecodzienny projekt. Zgłoszenia rodzin należy kierować do sekretariatu szkoły lub pań anglistek – Anety Grądzkiej-Pile, Anity Zagórskiej, Beaty Frąckowiak.

 

Liczymy, że nasza polska gościnność jak zwykle okaże się wyjątkowa!

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.