Znieważyła i uderzyła policjanta. Chwaszczyno.

 

53-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego usłyszy zarzut znieważenia policjantów oraz naruszenia nietykalności cielesnej. Sytuacja rozegrała się podczas interwencji domowej w Chwaszczynie. Agresywna kobieta została zatrzymana i przewieziona do policyjnego aresztu.

 

W miniony czwartek wieczorem policjanci z Żukowa zostali wezwani do awantury domowej. Na miejscu zastali bardzo wulgarną i agresywną kobietę. Nie reagowała ona na polecenia mundurowych, ubliżała im, a jednego z nich uderzyła. Policjanci obezwładnili pijaną kobietę, która została zatrzymana. Noc spędziła w policyjnym areszcie.

 

Mieszkanka Chwaszczyna wkrótce usłyszy zarzut znieważenia funkcjonariuszy oraz naruszenia nietykalności jednego z nich.

 

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kartuzach

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.