Znamy hasło pierwszego biegu w Chwaszczynie

Sołectwo Chwaszczyno i organizator imprezy „Kaszuby Biegają” ogłosiło konkurs na nazwę pierwszego biegu w Chwaszczynie z cyklu „Kaszuby Biegają”. Chwaszczyno będzie miało przyjemność patronować inauguracji tej imprezy, która odbędzie się 12 marca 2016 r. Trasa będzie liczyła 10 km. i będzie przebiegała od Chwaszczyna do Banina i z powrotem, zataczając pętlę.

Konkurs na nazwę pierwszego biegu w Chwaszczynie z cyklu „Kaszuby Biegają” wygrała Pani Małgorzata Gajewska z Tuchomia.

Jury konkursu zdecydowało o wyborze hasła:

  „CHWASZCZYŃSKA ’10

(chwaszczyńska dziesiątka) wraz dodatkowym hasłem:

„Rozbiegaj się w Chwaszczynie”

autorstwa Jacka Fopke.

 

Do wygrania był termos, wejściówki na siłownię i fitness, kalendarz oraz vouchery do myjni samochodowej. Informacje o pozostałych nagrodzonych uczestnikach konkursu poinformujemy bezpośrednio zainteresowanych.

 

Od 9 stycznia rozpoczęły się zapisy na cały cykl /12 biegów/ można sobie wybrać NUMER STARTOWY na cały rok, kto pierwszy ten lepszy !

http://biegchwaszczyno.cyklkb.pl/

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.