Zmiana firmy odbierającej odpady

Informujemy, że z dniem 1 kwietnia 2016 roku zmieniają się podmioty odbierające odpady komunalne od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Żukowo, które zostały wyłonione w drodze przetargu nieograniczonego.

1. Sektor Południowy obejmujący sołectwa: Borkowo, Babi Dół, Glincz, Rutki, Skrzeszewo, Otomino, Przyjaźń, Niestępowo, Sulmin, Łapino, Widlino, Żukowo wieś i Żukowo miasto będzie obsługiwany przez Przedsiębiorstwo Robót Sanitarno Porządkowych SANIPOR ul. Sportowa 8, 81-300 Gdynia.

2. Sektor Północny obejmujący sołectwa: Chwaszczyno, Małkowo, Miszewo, Miszewko, Dąbrowa Miszewska, Tuchom, Nowy Tuchom, Borowiec, Barniewice, Nowy Świat, Rębiechowo, Banino, Pępowo, Lniska, Leźno, Czaple będzie obsługiwany przez ELWOZ Sp. z o.o z siedzibą Szklana 44, 83-334 Miechucino, oddział Kartuzy, tel.: (58) 681-22-99, (58) 681-02-45.

Mając powyższe na uwadze, przypominamy o zachowaniu czujności, na możliwość zabierania pojemników na odpady komunalne, w szczególności chodzi o pojemniki wykupione na własność lub dzierżawione od dotychczasowej firmy. Przypominamy, że z chwilą zmiany firmy, która będzie obsługiwać dany sektor nie tracą ważności umowy dzierżawy pojemników zawartych z dotychczasową firmą (SITĄ lub SANIPOREM).

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem wywozu śmieci.

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.