Zima nie odpuszcza. Powrót opadów śniegu


Po kilku dniach cieplejszych, do Polski ponownie zawitała typowo zimowa aura. Synoptycy zapowiadają nad terenem całego kraju przelotne opady śniegu.

 

 

 

Jak informuje IMGW jutro (tj. w sobotę 22.01.2011) od godzin południowych w naszym regionie prognozowane są okresami silne opady śniegu, powodujące przyrost pokrywy śnieżnej od 7 do 10 cm, lokalnie w części wschodniej do 15 cm . Największe natężenie opadów przewiduje się w nocy z soboty na niedzielę (tj. 22/23.01.2011). 

{module Artykul Reklama google }

Opady lokalnie będą ograniczać widzialność poniżej 200 m. Silnym opadom towarzyszyć będzie północno-zachodni do północnego wiatr 30 do 40 km/h, w porywach 45 do 60 km/h, powodujący zawieje i zamiecie śnieżne.
Uwaga mogą wystąpić utrudnienia komunikacyjne i śliskość na drogach.

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.