Zidentyfikowano mężczyznę śmiertelnie potrąconego w Chwaszczynie. Rodzina prosi o pomoc.

{module do-reklamy-intertekst|none}

 

Rodzina zidentyfikowała mężczyznę, potrąconego w Chwaszczynie na ul. Gdyńskiej.  Rodzina prosi o pomoc w odnalezieniu rzeczy osobistych zmarłego, ponieważ w chwili wypadku nie miał niczego przy sobie.

 


Według nadesłanego listu do Expressu Kaszubskiego od córki nieżyjącego mężczyzny, osoba potrącona w Chwaszczynie to Ryszard Pozoga i był zameldowany w Kwidzynie. Mieszkał w Anglii przez ostatnie 3 lata i nie powiedział że przyjeżdża do domu. Jak relacjonuje autorka listu – „widocznie chciał nas zaskoczyć i zrobić niespodziankę”.


Policja nie była w stanie zidentyfikować taty, ponieważ nie miał przy sobie żadnych dokumentów. Nie miał tez żadnej walizki ani torby, także musiał to wszystko gdzieś albo u kogoś zostawić.


Córka apeluje o pomoc:


„Z ogromna prośbą zgłaszam się do was o pomoc w znalezieniu jego osobistych rzeczy. Załączam zdjęcie taty,(…) Mieszkancy wsi lub pobliskich okolic na pewno coś wiedzą albo widzieli go z kimś. Wasza pomoc będzie bezcenna dla naszej całej rodziny w tym strasznie trudnym czasie dla nas.”


źródło i fot.: expresskaszubski.plSkomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.