Zderzenie ciężarówki z osobówką na Oliwskiej

W poniedziałek 13 czerwca na ulicy Oliwskiej doszło do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego i osobowego. W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana.

Tuż po godz. 13:00 chwaszczyński zastęp OSP został wezwany do wypadku na ulicy Oliwskiej. Na miejscu okazało się, że samochód osobowy zderzył się tam z ciężarówką.

Zadaniem druhów z OSP Chwaszczyno było zabezpieczenie miejsca zdarzenia, udzielenia pomocy przedmedycznej, posprzątanie resztek pojazdów po wypadku oraz kierowanie ruchem.

wypadek oliwska trojmiastopl1

fot. Raport z Trójmiasta / trojmiasto.pl

W wyniku zdarzenia jedna osoba doznała lekkiego urazu kolana. Przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Na miejscu pracowały następujące służby:
– OSP Chwaszczyno,
– JRG 4 Gdynia Wielki Kack,
– JRG Kartuzy,
– zespół ratownictwa medycznego,
– policja,
– pomoc drogowa.

wypadek oliwska trojmiastopl2

fot. Raport z Trójmiasta / trojmiasto.pl

 

opracowanie na podstawie: OSP Chwaszczyno
fot. tytułowa: OSP Chwaszczyno

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.