Zbiórka odpadów elektronicznych i elektrycznych

 

 

Zbiórka i odbiór odpadów elektronicznych i elektrycznych będzie odbywać się w ostatnie dni danego miesiąca w okresie od września do grudnia 2014 roku wg niżej podanego harmonogramu:

 

26 września 2014 r. (tj. piątek)
31 października 2014 r. (tj. piątek)
28 listopada 2014 r. (tj. piątek)
30 grudnia 2014 r. (ti. wtorek)

 

Bezpłatna zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego (RTV, AGD itp.) i elektronicznego (komputery, monitory itp.), zostanie przeprowadzona przez ZAKŁAD RECYKLINGU PESTAR ze Starogardu Gdańskiego. Wszelkie pytania pod numerem tel. 606 611 721; 664 178 812.

 

Punkt odbioru elektroodpadów zlokalizowany będzie w Chwaszczynie zbiórka przy ul. Oliwskiej 139, na parkingu Biedronki w godz. 13.45-14.45,

 

Prosi się osoby zainteresowane o dostarczenie elektroodpadów wyłącznie w wyznaczonych godzinach i miejscach.

W przypadku osób starszych jest możliwy odbiór elektroodpadów z posesji po uprzednim poinformowaniu kierowcy lub sołtysa.

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.