Zawieszenie postępowania w sprawie budowy masztu telefonii komórkowej w Chwaszczynie

W dniu 4 października 2018 obwieszczeniem nr UN-PZ.6733.88.2018.AG zostało zawieszone przez Burmistrza Gminy Żukowo postępowanie w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego polegającej na budowie stacji bazowej 32986 ŻUKOWO_CHWASZCZYNO T-Mobile Polska wraz z zasilaniem na wieży kratowej o wysokości 53 m na terenie działki nr 521 obręb Chwaszczyno, gmina Żukowo.

Poniżej link do obwieszczenia Burmistrza o zawieszeniu postępowania:

BIP ŻUKOWO

Jolanta Wiercińska
sołtys sołectwa Chwaszczyno


To już druga taka decyzja w przeciągu dwóch lat. W 2016 roku mieszkańcy na ręce Burmistrza Gminy Żukowo złożyli protest przeciwko budowie stacji bazowej telefonii komórkowej AERO 2 Sp. z o.o. wraz z wykonaniem zasilania elektroenergetycznego na terenie działki nr 545/2. Swoją decyzję argumentowali m.in. tym, że przystąpienie do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania w tym miejscu było niezgodne z prawem.

Więcej w artykule: ZAWIESZENIE POSTĘPOWANIA W SPRAWIE BUDOWY MASZTU W CHWASZCZYNIE

Redakcja Chwaszczyno.pl

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.