Zawiadomienie o wszczęciu postępownia w/s. rozbudowy punktu zbierania odpadów w tym złomu oraz sprzedaży węgla w Chwaszczynie

Autor: Aleksandra Nosel Sołtys Sołectwa Chwaszczyno

Urząd Gminy Żukowo zawiadamia o wszczęciu postępowania w/s. rozbudowy punktu zbierania odpadów w tym złomu oraz sprzedaży węgla przy ulicy Oliwskiej 185 w Chwaszczynie realizowanego na terenie działek o numerach ewidencyjnych: 524/4, 524/5, 1278/1, 1278/2, 1278/3  o pow. ok. 1,76 ha,  gmina Żukowo oraz działek 131/3,  337/1, 337/4 Dobrzewino gmina Szemud o pow. ok. 0,72 ha. Z aktami sprawy można zapoznać się w Urzędzie gminy Żukowo pok. nr 38, w godzinach pracy urzędu.

Pliki do pobrania:

Źródło: Urząd Gminy w Żukowie

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.