Zastępcę burmistrza poznamy po nowym roku

 

Zastępcą burmistrza gminy Żukowo pozostaje nadal Zdzisław Szczęsny. Nowego wiceszefa żukowskiego magistratu poznamy dopiero po nowym roku.

 

 

Nie milkną spekulacje na temat kandydatur na stanowisko zastępcy burmistrza gminy Żukowo. Nazwisko nowego wiceszefa żukowskiego magistratu poznamy jednak nieprędko. Jak mówi Jerzy Żurawicz, nowy burmistrz Żukowa, w tej chwili jego zastępcą pozostaje dotychczasowy wiceburmistrz Zdzisław Szczęsny.

– Decyzję o powołaniu swojego nowego zastępcy podejmę po nowym roku, kiedy wypracowana zostanie już struktura organizacyjna urzędu – mówi Jerzy Żurawicz. – Do tego czasu zastępcą burmistrza jest pan Zdzisław Szczęsny.

Jak już informowaliśmy potencjalnym kandydatem na stanowisko wiceburmistrza Żukowa jest Marek Trepczyk (PO), pracownik magistratu, który ubiegał się o stanowisko burmistrza. Jerzy Żurawicz nie potwierdził jednak na razie jego kandydatury.

W Żukowie do obsadzenia pozostaje także stanowisko sekretarza gminy. Jerzy Kowalewski, który dotychczas pełnił tę funkcję został zastępcą wójta gminy Somonino.

 

źródło: expresskaszubski.pl

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.