Zaproszenie na warsztaty ze wspólnej przestrzeni

 

To jest Twoje Chwaszczyno, wspólnie zdecydujmy, jak ma się zmienić!

 

Droga Mieszkanko i Drogi Mieszkańcu!


Chcemy wspólnie z Tobą kontynuować rozmowę o przestrzeni publicznej w Chwaszczynie.


Chcemy rozmawiać o miejscach, w których mieszkamy, robimy zakupy, spędzamy czas wolny, odpoczywamy, spotykamy się, gdzie bawią się nasze dzieci. Spotkajmy się w luźnej atmosferze, aby porozmawiać o sprawie ważnej dla mieszkańców Chwaszczyna – jak ma się zmienić Centrum Chwaszczyna. Podyskutujemy także o tym, gdzie w naszej miejscowości mogą powstać nowe tereny zielone, a gdzie miejsca do rekreacji i sportu oraz jak uporać się z chaosem reklamowym.

Nie chcemy o tym wszystkim decydować w wąskim gronie. Przyjdź i zmień z nami Chwaszczyno na LEPSZEUzgodnione propozycje przekażemy do Urzędu Gminy, który jest w trakcie prac nad miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dla Centrum naszego Chwaszczyna.

Zapraszamy dużych i małych, młodzież i tę trochę starszą młodzież. Można przyjść w garniturze, można i w gumofilcach 🙂

 

Warsztaty poprowadzą eksperci z Pracowni Zrównoważonego Rozwoju (PZR) z Torunia, mający kilkuletnie doświadczenie w planowaniu udanych przestrzeni publicznych. Misją organizacji jest wspieranie samorządów w zarządzaniu strategicznym, którego podstawą jest zrównoważony rozwój prowadzący do podniesienia jakości życia mieszkańców. Wspólnie z władzami miast, ich mieszkańcami, organizacjami pozarządowymi oraz przedsiębiorcami szukają rozwiązań tworzących przyjazne, bezpieczne i dobrze prosperujące miasto, w którym ludzie chcą żyć i pracować.

UWAGA! ZMIANA TERMINU SPOTKANIA!

 

Pierwsze spotkanie odbędzie się 3 GRUDNIA (czwartek) br. w godzinach od 17:00 do 21:00, w szkole w Chwaszczynie.

Prosimy o zgłoszenie swojej obecności do 2 grudnia br.

Na zgłoszenia czekamy pod numerem telefonu; 609 603 613 oraz adresem email: rada@rada.chwaszczyno.pl

Serdecznie zapraszamy!
Sołtys
Rada Sołecka
Radni – Jacek Fopke, Mirosław Nowak

pzr masz glos

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.