Zaproszenie na spotkanie z przedsiębiorcami – 15.12 (wtorek) godz. 19.00

 

Szanowni Państwo!

Chwaszczyno jest naszym miejscem na ziemi, naszą małą Ojczyzną. Zależy nam wszystkim na jego dynamicznym i zrównoważonym rozwoju, dlatego podejmijmy trud wspólnego określenia naszych potrzeb i zasobów.

Działając wspólnie możemy osiągnąć więcej!

Sołtys Chwaszczyna Jolanta Wiercińska, Radni gminni Jacek Fopke i Mirosław Nowak oraz Członkowie Rady Sołeckiej zapraszają wszystkich przedsiębiorców działających na terenie Chwaszczyna do udziału w spotkaniu:

MOJA ULICA, MOJE CHWASZCZYNO!

Spotkanie odbędzie się 15 GRUDNIA (wtorek) br. w szkole w Chwaszczynie, godz. 19.00.

Już teraz prosimy o indywidualną refleksję nad najważniejszymi potrzebami Państwa firm, jak również całego Chwaszczyna oraz w jaki sposób chcieliby się Państwo zaangażować w jego rozwój.

 

Zapraszamy do aktywnego udziału.
Jolanta Wiercińska
Jacek Fopke
Mirosław Nowak

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.