Zaproszenie na kolejne spotka osiedlowe pn. 'MOJA ULICA, MOJE CHWASZCZYNO!’

 

Sołtys Chwaszczyna, Radni Gminni oraz Członkowie Rady Sołeckiej zapraszają mieszkańców Chwaszczyna do udziału w kolejnych spotkaniach osiedlowych pn. 'MOJA ULICA, MOJE CHWASZCZYNO!’.

 

Najbliższe spotkania odbędą się z mieszkańcami:

1) rejonu ulicy Kaszubska Droga od ul.Oliwskiej do ul.Gdyńskiej, ulice po prawej stronie od ulicy Oliwskiej w stronę Chwaszczyna, Osiedla Angielskiego oraz Osiedla Nad Jeziorem  w dniu 25 czerwca (czwartek) o godzinie 19.00 w sali konferencyjnej salonu samochodowego TOYOTA w Chwaszczynie, ul. Gdyńska 68 (wjazd od ulicy Oliwskiej),

 

2) rejon ulicy Kaszubska Droga od jeziora Osowskiego i ulice przylegające w dniu 26 czerwca (piątek) o godz. 19.00 w szkole w Chwaszczynie, sala 18.

 

Zapraszamy do aktywnego udziału.

 

Jacek Fopke
Mirosław Nowak
Jolanta Wiercińska

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.