Zaproszenie mieszkańców w wysokiej grupie ryzyka na darmowe badania

Autor: Sołtys Chwaszczyna Aleksandra Nosel

Sołtys Chwaszczyna Aleksandra Nosel i Pogotowie Medyczne Eskumed zaprasza mieszkańców w wysokiej grupie ryzyka na darmowe badania.
Zważywszy na utrudniony dostęp w obecnym okresie do podstawowych badań zdrowotnych czy lekarza przez osoby samotne i w podeszłym wieku zapraszamy za bezpłatne badania w domach u mieszkańców. Pogotowie Medyczne Eskumed organizuje w ramach akcji w Chwaszczynie w sobotę 9 maja w godzinach 9 – 18 wizyty Domowe.

Ratownik medyczny bezpłatnie odwiedzi mieszkańców, zmierzy temperaturę, poziom cukru, dokona pomiaru ciśnienia, zmierzy tętno, jak również przeprowadzi wywiad medyczny dotyczący ewentualnych dolegliwości czy potrzeb.

Jeśli macie w Chwaszczynie w sąsiedztwie osobę samotną czy w podeszłym wieku którą należy odwiedzić dajcie znać Pani Sołtys Aleksandra Nosel tel. 668 692 709 lub Eskumed pod numer tel. 730 002 999

Sołtys Chwaszczyna Aleksandra Nosel

Fot. Zdjęcia z akcji z Jackiem Miąskowskim, człowiekiem o Wielkim Sercu❤️❤️❤️❤️❤️

Źródło: nadesłane

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.