Zaproszenie do udziału w projekcie AKTYWNI CYFROWO I JĘZYKOWO

 

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania chęci udziału w projekcie AKTYWNI CYFROWO I JĘZYKOWO. Głównym celem projektu jest podniesienie kwalifikacji zawodowych osób po 18 roku życia, które nie prowadzą swojej działalności gospodarczej oraz zamieszkują obszar województwa pomorskiego.

Cel będzie realizowany poprzez organizację kursów z zakresu JĘZYKÓW OBCYCH obejmującego 60h na grupę

Języki, które proponujemy to:

1. J. francuski- 30 osób= 3 grupy;

2. J. niemiecki- 50 osób= 5 grup;

Uczestnicy sami decydują o zagadnieniach oraz poziomie na jakim będą realizowane zajęcia. Na etapie rekrutacji wstępnie definiujemy potrzeby edukacyjne uczestników, następnie przydzielamy ich do bardziej lub mniej zaawansowanych grup.

W linku poniżej znajdują się informacje dotyczące szczegółowych opisów kompetencji językowych, przykładowych egzaminów, progów zdawalności etc.

 

KURS Z TIK ( KOMPETENCJE KOMPUTEROWE):

Proponujemy:

1. Word z elementami Power Pointa

2. Excel jako narzędzie wspomagające w pracy

3. Druk 3D

4. Grafika komputerowa

5.Tworzenie witryn internetowych

W linku poniżej znajdują się wszystkie szczegółowe informacje dotyczące informacji o projekcie, etapach i zasadach rekrutacji oraz systemie certyfikacji:

https://projekty.syntea.pl/aktywni-cyfrowo-i-jezykowo/
https://vccsystem.eu/system-certyfikacji/egzamin-z-jezyka-obcego/

KORZYŚCI DLA UCZESTNIKÓW:

– Uzyskanie kwalifikacji/ nabycie kompetencji w zakresie znajomości języka obcego na wybranym poziomie lub kompetencji cyfrowych na poziomie A lub B;

– Wzrost samooceny wśród uczestników projektu;

– Nabycie umiejętności językowych lub komputerowych co wywrze trwały wpływ na polepszenie się statusu zawodowego oraz społecznego uczestnika projektu;

– Zmiana negatywnych postaw i przekonań.

 

Aby szkolenie mogło dojść do realizacji musi się zebrać grupa min. 10 osób z jednego języka bądź z kompetencji TIK. Osoby mogą uczestniczyć jednocześnie w szkoleniu TIK oraz językowym.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

 

Karolina Gregorowicz

Asystentka ds. Pośrednictwa Pracy, Syntea S.A.

tel. +48 507 025 234

karolina.gregorowicz@syntea.pl

fot. By DragonImages

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.