Zapraszamy na Rajd Rowerowy.

{module do-reklamy-intertekst|none}

 

Kaszubskie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej zaprasza na wycieczkę rowerową odkrywającą mało znane acz wielce interesujące zakątki Żukowa i okolic.

 

Trasa przejazdu: start z Żukowa, ul. Książąt Pomorskich, parking przy Parku 'Jeziorko’, przejazd ul. Parkową obok wodospadu do zabytkowego mostu kolejowego, następnie do Rutek, gdzie znajduje się elektrownia wodna z 1910 roku i urokliwy most kolejowy nad zalewem Raduni. Kolejnym etapem będzie przejazd przez Żukowo do Pępowa do Muzeum Volkswagena.

 

W muzeum około godzinna przerwa na zwiedzanie i pieczone kiełbaski. Powrót do Żukowa ok. 13:30.  

Trasa w przeważającej części po mało ruchliwych drogach gminnych o nawierzchni asfaltowej lub gruntowej, o długości ok 15 km.

 

Wycieczka może potrwać ok.3,5 – 4 godz.

Rowery trekkingowe lub górskie, tempo rekreacyjne.

Bilety do muzeum VW: dorośli 12 zł, dzieci 6 zł. Porcja kiełbaski 10 zł.

 

Rajd-rowerowy-plakat

 

 

{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.