Zapraszamy do lektury nowego numeru gazety chwaszczyńskiej

Zapraszamy do lektury kolejnego numeru naszej bezpłatnej gazety. W tym numerze poza wieloma ciekawymi artykułami również wywiad z dr Bożeną Bruhn-Olszewską o pracy nad cukrzycą typu II i udziale w „Jaka to melodia?”.

W gazecie można przeczytać m.in.:

Wszystko o KS Gokken i I Gali podsumowującej rok pracy. Jest też o treningach przygotowujących mieszkańców do imprezy z cyklu „Kaszuby Biegają”.

Aktualności z Urzędu Gminy: o zimowym utrzymaniu dróg, nowym drugim zastępcy Burmistrza, miejscu Żukowa w rankingu gmin oraz dotacjach Urzędu dla Chwaszczyna i Tuchomia w zakresie kultury i sztuki.

Jest też o 3,5 tonowych organach do nowego kościoła i Dniu Seniora w tuchomskiej Oleńce.

Wszystko, co chciałbyś wiedzieć o pszczołach i miodzie – opowiada jeden z naszych chwaszczyńskich pszczelarzy – kolega redakcyjny Wojciech Albecki.

Kontrole szamb – co warto wiedzieć.

Modernizacje chwaszczyńskich dróg w 2016 roku.

Dietetyk Joanna Dziewiatowska opowiada o nasionach Chia, a Barbara Myszyk-Herrmann o kuchni kaszubskiej.

Zdajemy sobie sprawę, że w naszej miejscowości nie wszyscy mają dostęp do sieci Internet. Nasze pismo ma tę lukę informacyjną uzupełniać. Staramy się publikować to, co według nas jest ważne. Gazeta jest oparta o artykuły pisane specjalnie do gazety jak i publikowane na portalu Chwaszczyno.pl.  Chcemy docierać do jak największej liczby mieszkańców, w związku z tym gazeta jest bezpłatna. Koszty druku i utrzymania pokrywamy z reklam. Osoby zainteresowane zamieszczeniem reklamy prosimy o kontakt (reklama@chwaszczyno.pl) oraz zapraszamy na stronę www.gazeta.chwaszczyno.pl/reklama

 

Bardzo dziękujemy za wsparcie osobom i firmom, dzięki którym bieżący numer mógł się ukazać.

  

Gazeta ukazała się w nakładzie 2300 egzemplarzy, która trafiła bezpośrednio do większości domów w Chwaszczynie i Tuchomiu oraz głównych sklepów Chwaszczyna, Tuchomia, Tuchomka, Karczemek oraz sklepiku spożywczym na Nowym Świecie.

Michał Witt

Wersja on-line gazety do obejrzenia na stronie
www.gazeta.chwaszczyno.pl/aktualne-wydanie

Cennik publikacji reklam oraz archiwum numerów: www.gazeta.chwaszczyno.pl

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.