Zapraszamy do lektury majowego numeru gazety chwaszczyńskiej

Przygotowaliśmy dla Państwa nowy numer bezpłatnej gazetki Chwaszczyno.pl. W tym numerze poza wieloma ciekawymi artykułami również wywiad z Prezesem OSP Chwaszczyno Ludwikiem Secke. Zachęcamy do lektury!

W majowym numerze znajdziemy artykuły z różnych dziedzin życia, zarówno te społeczne i lokalne, jak również te dotyczące zdrowia, sportu oraz historii.

Bieżący numer zawiera m.in.:

• wywiad z Prezesem OSP Chwaszczyno,
• kolejne informacje w sprawie chodnika z Chwaszczyna do Tuchomia,
• informacje Radnego Powiatowego Piotra Fikusa o inwestycjach powiatu kartuskiego w naszej gminie,
• podział płyt Yomb w gminie Żukowo na 2016 rok,
• zaproszenie na spotkania w cyklu „Moja Ulica, Moje Chwaszczyno”, „Wiosenne Sprzątanie Chwaszczyna” oraz na Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka,
• artykuł Wojciecha Albeckiego o gospodarce odpadami w gminie Żukowo

• kolejną część o przydrożnych krzyżach i kaplicach w Chwaszczynie,
• relację z zebrań wiejskich Chwaszczyna i Tuchomia,

• artykuł dietetyczki Joanny Dziewiatowskiej o Cholesterolu,
• sportowe nowinki z ostatniego czasu.

Zdajemy sobie sprawę, że w naszej miejscowości nie wszyscy mają dostęp do sieci Internet. Nasze pismo ma tę lukę informacyjną uzupełniać. Staramy się publikować to, co według nas jest ważne. Gazeta jest oparta o artykuły pisane specjalnie do gazety jak i publikowane na portalu Chwaszczyno.pl.

Chcemy docierać do jak największej liczby mieszkańców, w związku z tym gazeta jest bezpłatna. Koszty druku i utrzymania pokrywamy z reklam.

Osoby zainteresowane zamieszczeniem reklamy prosimy o kontakt (reklama@chwaszczyno.pl) oraz zapraszamy na naszą specjalną stronę dot. reklamy.

Bardzo dziękujemy za wsparcie osobom i firmom, dzięki którym bieżący numer mógł się ukazać.

Gazeta ukazała się w nakładzie 2300 egzemplarzy, która trafiła bezpośrednio do większości domów w Chwaszczynie i Tuchomiu oraz głównych sklepów Chwaszczyna, Tuchomia, Tuchomka, Karczemek oraz sklepiku spożywczym na Nowym Świecie.

Wersja on-line gazety do obejrzenia na stronie gazety.

Cennik publikacji reklam oraz archiwum numerów dostępne: tutaj.

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.