Zapraszamy do lektury grudniowego numeru gazety

 

Zapraszamy do lektury kolejnego numeru naszej bezpłatnej gazety. W tym numerze poza wieloma ciekawymi artykułami związanymi ze świętami, na ostatniej stronie mamy podwójny kupon rabatowy do restauracji.

W gazecie można przeczytać m.in.:

Wszystko o naszym leśniczym i naszych lasach oraz jak zdobyć choinkę prosto z lasu dowiemy się z wywiadu jaki Wojtek Albecki przeprowadził z Jarosławem Gadzińskim.

Jest też wywiad Piotra Klauze z prezesem firmy Elmarco z Chwaszczyna, którego firma i jej pracownicy bardzo mocno odczują budowę Trasy Kaszubskiej.

Jak wyglądałby przejazd kolejowy na Nowym Świecie gdyby nie czujność naszych mieszkańców?

Podsumowanie spotkania „Wspólna przestrzeń”, jest też o sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu Gdyńskiej i Derdowskiego.

W związku ze zbliżającym się końcem roku, Radny Powiatu Kartuskiego Piotr Fikus i Radny Gminy Żukowo Jacek Fopke, podsumowują wykonaną pracę na rzecz naszej miejscowości.

Dużo miejsca poświęcamy na tematykę świąteczną.  O kolędach i ich historii, a także o wydaniu wyjątkowej płyty z chwaszczyńskimi kolędami możemy przeczytać w artykule Danuty Jastrzębskiej „Od św. Franciszka po współczesnych twórców – historia kolędy„. Agnieszka Myszk przybliża nam kaszubskie zwyczaje i przepisy świąteczne w publikacji „Święta Bożego Narodzenia i Sylwester na Kaszubach„. A dla dbających o zdrowy styl życia proponujemy artykuł Joanny Dziewiatowskiej – dietetyka medycznego z Tuchomia – „Lekkie Święta„.

Zdajemy sobie sprawę, że w naszej miejscowości nie wszyscy mają dostęp do sieci Internet. Nasze pismo ma tę lukę informacyjną uzupełniać. Staramy się publikować to, co według nas jest ważne. Gazeta jest oparta o artykuły pisane specjalnie do gazety jak i publikowane na portalu Chwaszczyno.pl.  Chcemy docierać do jak największej liczby mieszkańców, w związku z tym gazeta jest bezpłatna. Koszty druku i utrzymania pokrywamy z reklam. Osoby zainteresowane zamieszczeniem reklamy prosimy o kontakt (reklama@chwaszczyno.pl) oraz zapraszamy na stronę www.gazeta.chwaszczyno.pl/reklama

 

Pomóż nam w rozwoju gazety – zareklamuj się!

 

Bardzo dziękujemy za wsparcie osobom i firmom, dzięki którym grudniowy numer mógł ukazać.

  

Gazeta ukazała się w nakładzie 2300 egzemplarzy, która trafiła bezpośrednio do w większości domów w Chwaszczynie i Tuchomiu oraz głównych sklepów Chwaszczyna, Tuchomia, Tuchomka, Karczemek oraz sklepiku spożywczym na Nowym Świecie.

Michał Witt

Wersja on-line gazety do obejrzenia na stronie
www.gazeta.chwaszczyno.pl/aktualne-wydanie

Cennik publikacji reklam oraz archiwum numerów: www.gazeta.chwaszczyno.pl

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.