Zanim powstanie „węzeł” …- zróbmy sobie wspólne zdjęcie dla potomnych – niedziela 15 grudnia g. 13:15

Rozpoczęła się budowa Trasy Kaszubskiej. Jej ważną częścią będzie 'Węzeł Chwaszczyno’ zlokalizowany w paśmie Wzgórz Chwaszczyńskich (okolice masztu RTV i ul. Polnej). Bez względu na nasze indywidualne postrzeganie tej inwestycji mamy to czynienia z wydarzeniem historycznym, nie tylko w skali Chwaszczyna. Budowa tej trasy istotnie wpłynie na krajobraz naszego sołectwa w tym wspomnianych wzgórz.

Mając na uwadze powyższe zaprosiliśmy wspólnie z Ośrodkiem Kultury i Sportu w Żukowie zespół fotografów z Studia Fotografii Maurycy i  Marzena Śmierzchalscy aby wykonać zdjęcia niemalże w przededniu rozpoczęcia prac ziemnych, które bezpowrotnie zmienią tę część Chwaszczyna. Wykonane będą zdjęcia samego krajobrazu, ale również zdjęcie nas Chwaszczynian!

Dlatego zapraszamy wszystkich mieszkańców Chwaszczyna, całe rodziny – dzieci, rodziców, dziadków do tej wspólnej akcji upamiętnienia. Zapraszamy również członków wszystkich organizacji, grup i wspólnot z terenu Chwaszczyna. Zdjęcie postaramy się również wykorzystać w powstającej monografii wsi Chwaszczyno.

Zbiórka mieszkańców przy ul. Polnej na Netbuszu (300 m. za asfaltem) w niedzielę 15 grudnia 2019r. o godz. 13:15.

W razie pytań lub w wątpliwości prośba  o kontakt:
Jacek Fopke, e-mail: jacekfopke@gmail.com, kom. 693 714 824

Zapraszamy wszystkich chętnych! Liczymy na Waszą obecność!

 

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.