Zamówienia na dzierżawę pojemników i zakup worków.

{module do-reklamy-intertekst|none}

Informujemy, że istnieje możliwość wynajmu pojemników od firmy METALPOL oraz Zakładu Oczyszczania Miasta Zbigniew Strach. Zamówienia na dzierżawę pojemników i zakup worków można składać telefonicznie pod nr telefonu:

 

– (58) 671-52-25

– (58) 671-93-91

oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: metalpolspj@wp.pl oraz jps.gd@interia.pl

Mieszkańcy, którzy nie otrzymają zamówionych pojemników na odpady suche zmieszane i odpady mokre proszeni są o składowanie odpadów we własnych workach, a odbierający odbierze te odpady w pierwszym terminie odbioru.

 

Firmy ustaliły ceny za wynajem pojemników i sprzedaż worków w następujących kwotach.

pojemnik 120l – 3 zł brutto/miesiąc
pojemnik 240l – 5 zł brutto/miesiąc
worek na segregację (makulatura, plastik, szkło) – 1zł szt. brutto/miesiąc

 

Opłatę za wynajem pojemników można uiścić u przedstawiciela firmy wywożącej odpady przy podpisaniu umowy lub przelewem na rachunek firmy.

 

Opłatę wynikającą z deklaracji należy wpłacać co dwa miesiące na rachunek bankowy Urzędu Gminy Żukowo. Indywidualne numery rachunków bankowych zostaną dostarczone do mieszkańców do dnia 31.07.2013.

 

oprac. gmina Żukowo

{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.