Zagłosuj na kandydatkę z Tuchomia na Miss Polski na Wózku 2015

 

Miss Polski na Wózku 2015 to trzecia już edycja wyjątkowych wyborów mających na celu zmianę wizerunkową osób niepełnosprawnych ruchowo. Wybory adresowane są do wszystkich kobiet na wózkach, zgodnie z zasadą, że każda z nas może być jedyna taka. W bieżącej edycji konkursu zdecydowała się również na udział mieszkanka Tuchomia – Aleksandra Ulerych.

 

 

Ola ma 19 lat i od urodzenia jest osobą niepełnosprawną mimo to jest wieczną optymistką. Interesuje się sportem, a jej ulubioną dyscypliną jest tenis ziemny. Marzy aby kiedyś mieć możliwość zagrać na korcie. Lubi książki o tematyce obyczajowej. Uwielbia śpiewać.

 

W obecnej chwili szuka miejsca na ziemi dla siebie, a niestety miejsc dla takich osób w naszym powiecie nie jest zbyt wiele. Dlatego próbuje swoich sił w owym konkursie.  

 

Trzymamy za nią kciuki.

 

Spełnij jej marzenie o tym, aby zrobić coś nietuzinkowego i odważnego i oddaj głos na Olę z Tuchomia Wyślij SMS pod nr 72068, o treści TC.JEDYNA.69 

 

(koszt 2,46 zł, dziennie można oddać wyłącznie 1 głos na kandydatkę od 15 maja do 15 czerwca 2015r.)

 

I etap konkursu polega na przesyłaniu sms-ów pod nr 72068, głos oddany na Olę powinien brzmieć TC.JEDYNA.69  

II etap – Jury spośród Finałowej Dwunastki, podczas uroczystej Gali Finałowej wybierze Miss Polski na Wózku 2015, I i II Wicemiss Polski na Wózku 2015. Dodatkowo przyznane zostaną tytuły:

Miss Popularności – finalistka z największą ilością głosów SMS

Miss Foto – wybrana przez fotografów posiadających akredytację podczas Gali Finałowej

Miss Publiczności – wybrana w trakcie Gali Finałowej przez Publiczność poprzez oddanie głosów na kuponach do głosowania.

 

aleksandra-ulerych2

 

http://jedyna-taka.pl/miss,69,aleksandra-ulerych.html

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.