Za nami weekend za pół ceny w Gminie Żukowo

Po raz drugi mieszkańcy Gminy Żukowo oraz odwiedzający ją goście mieli okazję skorzystać z akcji „Weekend za pół ceny”. Rozsmakować się w ofercie Gminy Żukowo można było 1 i 2 kwietnia.

W akcji udział wzięło łącznie 10 lokali pełniących usługi gastronomiczne, noclegowe, fryzjerskie czy sportowo-rozrywkowe: Mała Cegielnia, Pałac w Leźnie, Galeria Pępowo, Studio S7, Modelscy Sport Club, Rybakówka, Expressja, Restauracja Smacznego oraz zakład fryzjerski Studio Tiffi i studio fotograficzne Iventi.

W „Weekend za pół ceny” rekordowa liczba osób odwiedziła restaurację Expressja w Baninie – w samą niedzielę przyszło tam około 700 osób. Łączna frekwencja w czasie trwania akcji we wszystkich lokalach wyniosła blisko 2,5 tys. uczestników.

– Myślę, że goście byli zadowoleni z takiej akcji. My oczywiście też jesteśmy zadowoleni, ponieważ odwiedziło nas dużo nowych osób. Dla nas to fajna forma promocji. Serdecznie chcielibyśmy podziękować za to, że byliście z nami. Mamy nadzieję, że ci, którzy pierwszy raz zawitali do naszej Restauracji, z przyjemnością będą do nas powracać – podsumowuje akcję właściciel Restauracji Smacznego.

Warto podkreślić, że akcja „Rozsmakuj się w Metropolii. Weekend za pół ceny” ma wymiar metropolitalny i bierze w niej udział 16 miast i gmin z Obszaru Metropolitalnego Gdańsk-Gdynia-Sopot.

 

fot. tytułowa: zukowo.pl

Beata Bujnowska-Kowalska
Informacja prasowa
Gmina Żukowo

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.