Wypełnij ankietę i miej wpływ na strategię rozwoju Gminy Żukowo

Autor: Sołectwo Chwaszczyno

Burmistrz Gminy Żukowo zaprasza mieszkańców do wypełnienia ankiety dotyczącej założeń do strategii rozwoju naszej Gminy do 2040 r. Jej wypełnienie zajmuje około 5 minut i przyczyni się wyznaczenia kierunku, jaki obierze Gmina Żukowo. Zachęcamy Państwa do wypełnienia ankiety.

Link do niej znajduje się tutaj:
http://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScoeXfkTmNgpgcpCicn3DQEZ26Soqn60NeKNMRCCjg164BnCg/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

Gorąco zachęcam Państwa do wypełnienia ankiety, każda odpowiedź i każda sugestia mają znaczenie – mówi Burmistrz Wojciech Kankowski. – Strategia Rozwoju Gminy Żukowo do 2040 jest niezwykle ważnym dokumentem, który wskaże m.in. na co będziemy zwracać szczególną uwagę w najbliższych latach. Zapraszam Państwa do współpracy przy tym przedsięwzięciu.

Ankietę można jeszcze wypełnić do 8.11.2020r.

fot. źródło: zukowo.pl

Źródło: nadesłane

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.