Wypadek w nocy na Gdyńskiej w Chwaszczynie.

 

Dziś (7.08.13r.) przed godz. 4 nad ranem w Chwaszczynie doszło do zderzenia dwóch pojazdów (jeden z nich uderzył dodatkowo w słup energetyczny). W konsekwencji jedna osoba została ranna. Początkowo droga była zablokowana, obecnie nie ma już utrudnień w ruchu.

Do zadań strażaków z OSP Chwaszczyno należało udzielenie pomocy poszkodowanym, zabezpieczenie miejsca wypadku oraz kierowanie samochodów na wyznaczony objazd.

 

W wyniku wypadku jedna osoba została przetransportowana do szpitala. Przyczyną wypadku był wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przez kierującego Nissanem, który podczas wykonywania skrętu w lewo nie ustąpił przejazdu Seatowi.

 

Na miejscu pomocy udzielali:

-OSP Chwaszczyno

-OSP Miszewo

-PSP Kartuzy

-Karetka pogotowia

-dwa radiowozy policji

-Pomoc drogowa

-Pogotowie energetyczne

 

źródło: OSP Chwaszczyno

 

wypadek-gdynska1

 

wypadek-gdynska3

 

wypadek-gdynska4

 

wypadek-gdynska5

 

wypadek-gdynska6

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.