Wypadek na Gdyńskiej w Tuchomiu. Jedna osoba w szpitalu

Dzisiaj o godz. 6:36 zastęp OSP z Chwaszczyna został zadysponowany do wypadku w Tuchomiu, gdzie zderzyły się dwa pojazdy. Jedna osoba trafiła do szpitala. Okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Chwaszczynie rozpoczęli dzień od wezwania do poważnego wypadku na skrzyżowaniu ulic Gdyńskiej i Dobrzewińskiej w Tuchomiu. Po przybyciu na miejsce okazało się, że zderzyły się dwa pojazdy.

osp chwaszczyno tuchom 3

fot. ospchwaszczyno.pl

Ochotnicy z Chwaszczyna natychmiast przystąpili do zabezpieczenia miejsca zdarzenia i udzielenia pomocy medycznej poszkodowanej osobie, która została przetransportowana do szpitala.

osp chwaszczyno tuchom 1

fot. ospchwaszczyno.pl

Okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

osp chwaszczyno tuchom 4

fot. ospchwaszczyno.pl

Na miejscu pracowały następujące służby:
– OSP Chwaszczyno,
– JRG 4 Gdynia Wielki Kack,
– JRG Kartuzy,
– Zespół Ratownictwa Medycznego,
– policja.

osp chwaszczyno tuchom 2

fot. ospchwaszczyno.pl

opracowanie na podstawie: ospchwaszczyno.pl

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.