Wymieniłeś piec węglowy na gazowy? Masz szansę na bonus!

Burmistrz Gminy Żukowo informuje, że w dniu 03.03.2016 r. zawarł z PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, porozumienie w sprawie współpracy na rzecz poprawy jakości powietrza atmosferycznego w Gminie Żukowo.

Głównym celem przedmiotowego przedsięwzięcia jest podjęcie stosownych działań, które spowodują trwałą poprawę jakości powietrza atmosferycznego w Gminie Żukowo, stanowiącej warunek konieczny do ograniczenia chorób wywoływanych zanieczyszczeniami pyłowymi, a także praktyczną realizację celów dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2008/50/WE z dnia 21 maja 2008 r. w sprawie jakości powietrza i czystszego powietrza dla Europy.

W ramach niniejszego porozumienia istnieje możliwość dla mieszkańców naszej Gminy do skorzystania z Akcji Promocyjnej „Gaz ziemny do ogrzewania to pieniądze dla Ciebie 2015”. Uczestnikiem Akcji Promocyjnej, która trwa od dnia 31.03.2015 r., może zostać każda osoba fizyczna.

Osoby fizyczne, które od dnia 31.03.2015 r. wymieniły piec węglowy na gazowy i mają podpisaną umową na dostawę gazu ziemnego z PGNiG (Polskie Górnictwo Naftowe i gazowe) mogą ubiegać się o jednorazowy bonus w kwocie 300 zł lub 500 zł (jest to zależne od podpisanej umowy na dostawę gazu W-2 – 300 zł i W-3 – 500 zł).

Warunkiem otrzymania jednorazowych nagród pieniężnych jest złożenie:
1) Oświadczenia Uczestnika Akcji Promocyjnej „Gaz ziemny do ogrzewania to pieniądze dla Ciebie 2015”;
2) Regulamin + Aneks;
3) Do oświadczenia należy dołączyć: fakturę potwierdzającą wymianę pieca lub Oświadczenie instalatora;
4) Kopia pierwszej strony umowy zawartej na sprzedaż paliwa gazowego.

Prawidłowo wypełnione dokumenty należy przesłać na adres:
Anna Adamiak
PGNiG Obrót Detaliczny
Pomorska Sekcja Marketingu
80-034 Gdańsk
ul. Wałowa 41/43

Materiały do pobrania dostępne pod adresem: zukowo.pl

 

nadesłane: Radosław Cebela

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.