Wyłożenie do publicznego wglądu projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego

 

Informujemy że na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Gminy w Żukowie w dniach 05.12.2019 r. do 27.01.2020 r. zostało wywieszone ogłoszenie Burmistrza Gminy Żukowo w sprawie wyłożenia do publicznego wglądu projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego.

Ogłoszenie dotyczy:

1. Projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części miasta i wsi Żukowo w rejonie Osiedla Elżbietowo;

2. Projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części miasta Żukowo w rejonie ulic: Gdańskiej, Polnej i Gdyńskiej ograniczonego od wschodu granicą miasta;

3. Projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części wsi Chwaszczyno, obszaru ograniczonego ulicami Polną, Telewizyjną i Rewerenda; wraz z prognozami oddziaływania na środowisko.

Wyłożenie w/w projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego wraz z prognozami oddziaływania na środowisko odbędzie się w dniach od 13 grudnia 2019 r. do 10 stycznia 2020 r., w siedzibie Urzędu Gminy w Żukowie, Referat Urbanistyki i Nieruchomości, ul. Gdańska 48, 83-330 Żukowo, pokój nr 1, od poniedziałku do piątku w godzinach pracy urzędu oraz na stronie internetowej www.bip.zukowo.pl.

Dyskusja publiczna nad przyjętymi w ww. projektach rozwiązaniami odbędzie się w dniach:

1) 8 stycznia 2020 r. o godz. 14:00; MPZP dla części miasta i wsi Żukowo w rejonie Osiedla Elżbietowo;

2) 7 stycznia 2020 r. o godz. 14:00; MPZP dla części miasta Żukowo w rejonie ulic: Gdańskiej, Polnej i Gdyńskiej ograniczonego od wschodu granicą miasta;

3) 8 stycznia 2020 r. o godz. 11:00; MPZP dla części wsi Chwaszczyno, obszaru ograniczonego ulicami Polną, Telewizyjną i Rewerenda;

w siedzibie Urzędu Gminy w Żukowie, ul. Gdańska 52, 83-330 Żukowo, w sali nr 7. Uwagi do w/w projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz prognoz oddziaływania na środowisko należy składać z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu, oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy:

– w formie pisemnej na adres Urzędu Gminy Żukowo, ul. Gdańska 52, 83-330 Żukowo;

– w formie ustnej do protokołu w Urzędzie Gminy Żukowo, ul. Gdańska 48, Żukowo, pokój nr 1;

– za pomocą środków komunikacji elektronicznej, bez konieczności opatrywania ich bezpiecznym podpisem, o którym mowa w ustawie z dnia 18 września 2001 r. o podpisie elektronicznym w nieprzekraczalnym terminie do dnia 27 stycznia 2020 r. Organem właściwym do rozpatrzenia uwag jest Burmistrz Gminy Żukowo.

ogloszenie o wylozeniu planow

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.