Wyjazd na Orszak Trzech Króli w Żukowie

6 stycznia 2017 r. (w piątek) w Żukowie odbędzie się Orszak Trzech Króli, na który Parafia pw. św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Chwaszczynie organizuje wspólny autokarowy wyjazd. Zachęcamy całe rodziny do wzięcia udziału.

Wyjazd o godz. 12:00 sprzed plebani, a powrót ok. godz. 15:30. Autokar zatrzyma się także na przystanku w Tuchomiu. Koszt 5 zł.

 

Plan Orszaku:

12:45 – Przybycie na miejsce rozpoczęcia – parking przed halą widowiskowo-sportową przy Publicznym Gimnazjum Nr 2 im. Jana Heweliusza w Żukowie, ul. Armii Krajowej 2 E

13:00 – Anioł Pański i uroczyste rozpoczęcie Orszaku, przejście ulicami: Armii Krajowej, Gdyńską i Siostry Faustyny, krótkie scenki (mansjony)

ok. 14:00 – Pokłon Panu Jezusowi w stajence przez Trzech Króli i wszystkich uczestników Orszaku

w Kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Żukowie

 

Zapisy i dodatkowe informacje w biurze parafialnym lub w zakrystii po Mszy świętej.

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.