Wyjazd autokarowy na Zjazd Kaszubów we Władysławowie

 

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie oddział w Chwaszczynie organizuje wyjazd autokarowy na XV Zjazd Kaszubów we Władysławowie dla członków oraz sympatyków Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego oddziału w Chwaszczynie.

 

W tym roku zjazd odbędzie się się 6 lipca 2013 r. (sobota) we Władysławowie. Oficjalne otwarcie nastąpi o godzinie 13, które poprowadzi Katarzyna Cichopek wraz z członkami kabaretu „Kuńda”. Gwiazdą wieczoru będzie młoda kaszubska wokalistka Natalia Szroeder, która zaśpiewa z Liberem – słynnym polskim raperem. W Ośrodku Przygotowań Olimpijskich „Cetniewo” odbędzie się turniej gry w Baśkę.

 

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o zadeklarowanie swojej chęci uczestnictwa w wyjeździe na adres fopke@wp.pl do najbliższego piątku, 14 czerwca br.

Jak informuje Tomasz Fopke – organizator wyjazdu – ta informacja potrzebna jest do przygotowania odpowiedniej ilości gadżetów, butonów i kuponów żywnościowych, które zostaną przekazane uczestnikom przez organizatorów Zjazdu oraz do zorganizowania samego wyjazdu reprezentacji chwaszczyńskiego oddziału.

 

Koszt wyjazdu to 35 zł/osobę. W cenie zawarty jest przejazd, powrót oraz zrzeszeniowa czapeczka.

 

Na zdjęciu u góry: Andrzej Olszewski z Sierakowic mistrz Polski w zażywaniu tabaki (zeszłoroczny XIV Zjazd Kaszubów w Sopocie)

 

Opracowanie: Michał Witt / Nadesłał Tomasz Fopke prezes ZK-P o. Chwaszczyno

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.